مهری فیض الهی

مهری فیض الهی

گرافیست

راه های ارتباطی با مدرس

آدرس ایمیل

feizollahi.graphist.2020@gmail.com

صفحه اینستاگرام

برای دسترسی روی آیکن کلیک کنید.

شماره تماس

09224760958

واتس اپ

09224760958

ماموریت و بیوگرافی

ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی مدیریت اجرایی از دانشگاه پیام نور شیراز بوده که هم اکنون در حوزه گرافیک مشغول بوده و به نرم افزار های فتوشاپ ، ایلاستریتور ،افترافکت،پریمیر،فیگما مسلط بوده و تمام نمونه کار های موجود در سایت از هنرهای ایشان است.

در حال حاضر ایشان کارشناس گرافیک دپارتمان آموزشی مادینا ، موسس شرکت تبلیغاتی ایماد و مشاور گرافیکی شرکت توسعه شبکه کارآفرینی آتیه ایرانیان می باشند. 

ایشان از سال 1398 تدریس نرم افزارهای گرافیکی از قبیل فتوشاپ و ADOBE XD , … را به صورت حضوری آغاز کرده است و با شروع شرایط کرونایی تصمیم به آموزش به صورت مجازی و آفلاین از طریق گرفته اند. 

کل مجموعه بر این باور هستیم که دانش نرم افزاری به تنهایی در هیج کجای دنیا مورد نیاز نمی باشد و تجربه کار در صنعت جهت استفاده از استاندارهای جهانی بسیار مهم تر از استفاده دستوری از برنامه های طراحی و تحلیلی است به همین دلیل ماموریت اصلی ما آموزش هایی بر پایه تجربه بدست آمده در صنعت کشورمان می باشد.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

آموزش Adobe XD

بدون امتیاز 0 رای
449,000 تومان

آموزش Adobe XD نیز همانند دیگر نرم افزار های ادوبی محبوبیت بسیاری بین تمامی افراد در جامعه دارد. نرم افزار ادوبی اکس دی (Adobe XD) جهت طراحی گرافیکی صفحات وبسایت بکار میرود. این نرم افزار که جدیدترین محصول شرکت ادوبی می باشد و در همین زمان کم توانسته محبوبیت بسیاری بین طراحان وبسایت بدست آورد.

449,000 تومان

آموزش نرم افزار publisher office

بدون امتیاز 0 رای
400,000 تومان

دوره کاربردی نرم افزار پابلیشر 2019 ( Microsoft publisher) آموزش پابلیشر  آموزش پابلیشر( publisher) نیز همانند دیگر نرم افزار های…

400,000 تومان

فتوشاپ مقدماتی

بدون امتیاز 0 رای
650,000 تومان

فتوشاپ مقدماتی Adobe Photoshop فتوشاپ نرم افزاری گرافیکی جهت ایجاد ، ترکیب ، ویرایش ، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها…

650,000 تومان