محمدرضا کفاشان

مدرس و بنیان گذار مجموعه

درباره استاد:

آدرس ایمیل

mohamadreza.k.mc.eng@gmail.com

صفحه اینستاگرام

برای دسترسی روی آیکن کلیک کنید.

شماره تماس

واتس اپ

09379456250

ماموریت و بیوگرافی

ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی خودرو از دانشگاه پیام نور بوده که هم اکنون در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه ساپینزا رم مشغول تحصیل میباشند. در زمان حضور ایشان در کشور  پروژه های بسیاری از قبیل مهندسی معکوس و ساخت سیلندرهای هیدرولیکی Enerpacآمریکا، Europressایتالیا، Flsmidth دانمارک و Bosch Rexrothآلمان را برای پشتیبانی صنایع سنگین مثل کارخانجات سیمان، ذوب آهن،پالایشگاه ها،پتروشیمی ها و کارخانه مپنا تولید و تعمیر کرده اند.

از سال 1398 تدریس نرم افزارهای مهندسی را در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه شیراز آغاز کرده و متوجه پایین بودن علم دانشجویان به مسائل اولیه ساخت و تولید و دیگر مسایل موجود در صنعت میگردد، همین موضوع باعث شد تا این مجموعه ایجاد کنند.

هدف اصلی ایشان برای بنیان گذاری این مجموعه ایجاد بستری مناسب جهت دسترسی فارغ التحصیلان و افراد علاقه مند به آموزش هایی در سطح استاندارد جهانی با پشتوانه قوی صنعتی می باشد.

کل مجموعه بر این باور هستیم که دانش نرم افزاری به تنهایی در هیج کجای دنیا مورد نیاز نمی باشد و تجربه کار در صنعت جهت استفاده از استاندارهای جهانی بسیار مهم تر از استفاده دستوری از برنامه های طراحی و تحلیلی است به همین دلیل ماموریت اصلی ما آموزش هایی بر پایه تجربه بدست آمده در صنعت کشورمان می باشد.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

دوره مقدماتی طراحی صنعتی کتیا

بدون امتیاز 0 رای
1,200,000 تومان

شاید روزی که شرکت داسو سیستم برای اولین بار از نرم‌افزار کتیا برای توسعه‌ی جت میراژ استفاده ‌کرد نمی‌توانست تصور کند که روزی کتیا اینقدر فراگیر و سرشناس شود. ولی واقعیت این است که این روزها کتیا با ویژگی‌های منحصر به‌فردی که دارد در تمام دنیا حرف اول را می‌زند. می‌خواهیم کمی بیشتر در مورد ویژگی‌های کتیا بنویسیم تا شما دقیقا بدانید تا به یک نرم‌افزار در حد واندازه‌های غول در زمین طراحی‌های صنعتی طرف هستید.

1,200,000 تومان

ماشینکاری پاورمیل

در این دوره چه آموزش داده می شود؟ کیفیت و زمان تولید قطعات صنعتی در دنیای امروز پارامتر بسیار مهمی…

1,000,000 تومان