محمدرضا کفاشان

مدرس و بنیان گذار مجموعه

درباره استاد:

آدرس ایمیل

mohamadreza.k.mc.eng@gmail.com

صفحه اینستاگرام

برای دسترسی روی آیکن کلیک کنید.

شماره تماس

واتس اپ

09379456250

ماموریت و بیوگرافی

ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی خودرو از دانشگاه پیام نور بوده که هم اکنون در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه ساپینزا رم مشغول تحصیل میباشند. در زمان حضور ایشان در کشور  پروژه های بسیاری از قبیل مهندسی معکوس و ساخت سیلندرهای هیدرولیکی Enerpacآمریکا، Europressایتالیا، Flsmidth دانمارک و Bosch Rexrothآلمان را برای پشتیبانی صنایع سنگین مثل کارخانجات سیمان، ذوب آهن،پالایشگاه ها،پتروشیمی ها و کارخانه مپنا تولید و تعمیر کرده اند.

از سال 1398 تدریس نرم افزارهای مهندسی را در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه شیراز آغاز کرده و متوجه پایین بودن علم دانشجویان به مسائل اولیه ساخت و تولید و دیگر مسایل موجود در صنعت میگردد، همین موضوع باعث شد تا این مجموعه ایجاد کنند.

هدف اصلی ایشان برای بنیان گذاری این مجموعه ایجاد بستری مناسب جهت دسترسی فارغ التحصیلان و افراد علاقه مند به آموزش هایی در سطح استاندارد جهانی با پشتوانه قوی صنعتی می باشد.

کل مجموعه بر این باور هستیم که دانش نرم افزاری به تنهایی در هیج کجای دنیا مورد نیاز نمی باشد و تجربه کار در صنعت جهت استفاده از استاندارهای جهانی بسیار مهم تر از استفاده دستوری از برنامه های طراحی و تحلیلی است به همین دلیل ماموریت اصلی ما آموزش هایی بر پایه تجربه بدست آمده در صنعت کشورمان می باشد.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

آموزش انسیس cfx

بدون امتیاز 0 رای
1,000,000 تومان

Ansys CFX پیشرو در صنعت نرم افزار دینامیک سیالات محاسباتی برای کاربردهای توربو ماشین است. CFX به دلیل دقت ، مقاومت و سرعت فوق العاده آن شناخته شده است. استفاده از آن آسان ، در عین حال فوق العاده قدرتمند و دقیق برای کاربردهای توربو ماشین آلات از جمله پمپ ها ، فن ها ، کمپرسورها و توربین های گازی و هیدرولیکی است.

1,000,000 تومان

آموزش انسیس فلوئنت

بدون امتیاز 0 رای
1,500,000 تومان

ANSYS FLUENTیکی از نرم افزارهای شبیه سازی سیالات در صنعت است که برای پیش بینی جریان سیال ، انتقال گرما و جرم ، واکنش های شیمیایی و سایر پدیده های مرتبط استفاده می شود. Fluent در مدل سازی پیشرفته فیزیک ، بدون ارائه مصالحه ، برای ارائه دقیق ترین راه حل ها در صنعت شناخته شده است.

1,500,000 تومان

آموزش طراحی صنعتی سالیدورک (Solidworks)

بدون امتیاز 0 رای
1,699,000 تومان

طراحی و مدل سازی در سالهای گذشته یکی از چالش های مهندسان در زمینه ساخت و تولید بوده اما امروزه به لطف نرم افزارهای CAD مانند سالیدوورکس، طراحی به یک فعالیت لذت بخش برای مهندسان و تکنسین ها تبدیل شده

1,699,000 تومان