اردلان رعیتیان

اردلان رعیتیان

مهندس عمران

راه های ارتباطی با مدرس

آدرس ایمیل

ardalanrz@gmail.com

صفحه اینستاگرام

برای دسترسی روی آیکن کلیک کنید.

شماره تماس

واتس اپ

ماموریت و بیوگرافی

مهندس اردلان رعیتیان دوره کارشناسی خود را (مهندسی عمران) در دانشگاه آزاد شیراز در سال 1397 به اتمام رسانده و پس از آن در زمینه سازه از دانشگاه آزاد شیراز در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده است. ایشان پس از پایان دوره تحصیلی خود پروژه های بسیاری را با نرم افزار های ETABS , SAFE, SAP ,AUTOCAD و MATHCAD  انجام داده است و تجربه بالا ایشان در طراحی و محاسبات انواع سازه ها و اتصالات و نقشه کشی با استفاده از نرم افزار های روز دنیا باعث گردیده آموزش های مرتبط با ایشان در بالاترین سطح کیفی قرار گیرد.

در حال حاضر ایشان به عنوان مشاور و طراح سازه و نظارت عالیه در شرکت مشاوران سازه و همچنین به عنوان همکار و مشاور سازه در شرکت MAJESTIC DESIGN 3D  در خارج از کشور مشغول می باشند و همزمان در دپارتمان آموزشی مادینا ،به عنوان یکی از اساتید با تجربه آموزش های مرتبط با نرم افزارهای فوق را ارائه می دهند. 

جهت دسترسی به رزومه مهندس اردلان رعیتیان کلیک کنید.

کل مجموعه بر این باور هستیم که دانش نرم افزاری به تنهایی در هیج کجای دنیا مورد نیاز نمی باشد و تجربه کار در صنعت جهت استفاده از استاندارهای جهانی بسیار مهم تر از استفاده دستوری از برنامه های طراحی و تحلیلی است به همین دلیل ماموریت اصلی ما آموزش هایی بر پایه تجربه بدست آمده در صنعت کشورمان می باشد.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس